9 april 2018 om 14:09
< 1 min lezen

Scholieren aan de slag met wetenschap en techniek tijdens Bèta Battle

Van twaalf Groningse scholen doen 144 havo- en vwo-leerlingen uit het tweede jaar vanaf vandaag mee aan de Bèta Battle bij de Rijksuniversiteit. Tijdens het project staan techniek en wetenschap centraal. Dat meldt Oog TV.

Jongeren en Technologie Netwerk JetNet, een samenwerking tussen bedrijven, onderwijs en overheid, organiseert de Bèta Battle. De leerlingen die deelnemen zijn via vier voorrondes geselecteerd. Uit de stad Groningen zijn het Werkman College, het Praedinius Gymnasium en het Stadslyceum vertegenwoordigd.

De finaledag vindt plaats in de Bernoulliborg. Dan wordt bekend wie zich de slimste scholier en de slimste school mag noemen. Op die dag zijn er daarnaast ook workshops te volgen over duurzame energie, zout en waterreiniging.

Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van voortgezet onderwijs
    • Voortgezet Onderwijs

    Wetsvoorstel Toezicht informeel onderwijs gaat vakbond CNV te ver

    31 oktober 2025 om 14:34
    • Voortgezet Onderwijs

    NRO gaat vanaf 2026 verder als Nationaal Kennisinstituut Onderwijs

    31 oktober 2025 om 10:33

Aankomende evenementen

08 Nov
Open dag – alle locaties De Rooi Pannen
  • Noord-Brabant
10 Nov
SURF Onderwijsdagen 2025
  • Zuid-Holland
20 Nov
Leerkrachtendag Burgerschap
  • Noord-Brabant