Normal_logo-avans2x
Datum
18 januari 2017
Tijd
20:30 uur - 22:00 uur
Titel
Avans Open College "Online Verbonden"
Regio
Noord-Brabant
Plaats
Avans Hogeschool
Adres
Hogeschoollaan 1, Breda
Type
Masterclass
Doelgroepen
MBO en HBO
Website
http://www.avans.nl/over-avans/agenda/detail/lezing/avans-open-college-online-verbonden
Samenvating

Tijdens het Avans Open College geeft lector Ben Kokkeler inzicht in de kansen en bedreigingen van digitale technologie.

Overal waar je komt laat je sporen achter. Je wordt gefilmd tijdens het pinnen. Je telefoongesprekken worden bewaard. Via cookies en zoekopdrachten zijn jouw voorkeuren bekend. Digitalisering biedt kansen en bedreigingen. De vraag is hoe je met digitale technologie je weerbaarheid in deze open samenleving kunt vergroten. Tijdens het Avans Open College geeft lector Ben Kokkeler hierin meer inzicht.

Kom op woensdag 18 januari van 19.30 tot 21.00 uur naar Avans Hogeschool in Breda.

Het Open College is niet alleen voor studenten en voor professionals. Iedereen die meer wil weten over de digitale samenleving is welkom. Avans organiseert het Open College samen met BN DeStem. De toegang is gratis.

Druk op privacy

We leven in een open samenleving waarin bijna niets verborgen blijft. Dat biedt kansen. Denk aan meer transparantie in de politiek en in het bedrijfsleven. Of zorg op afstand zoals een webspreekuur bij de huisarts. Of online hulp door een verpleegkundige. Maar deze openheid heeft ook een keerzijde. Je maakt deel uit van wereldwijde platforms zoals Google, Twitter of apps waarvan je je de grootte nauwelijks kunt voorstellen. De razendsnelle ontwikkeling van digitale technologie is vaak moeilijk te volgen. Onze privacy staat onder druk. De veilige grens van je huis, je straat of je werk vervaagt.