18 april 2014 om 14:14
< 1 min lezen

Workshop ‘Optimaal communiceren met kinderen’

Trainer en coach Mariëlle de Winter organiseert woensdag 23 april een workshop voor ouders, begeleiders en overige geïnteresseerden. Het doel van de workshop is de betrokkenen te trainen in de communicatie, waardoor het opvoeden leuker wordt en kinderen zich nog beter ontwikkelen. 

Mariëlle de Winter is docent aan basisschool Het Kleurenorkest en zet zich in voor een positieve communicatie met kinderen. Kinderen ontwikkelen zich beter wanneer zij begrepen worden en krijgen een positiever zelfbeeld, wat een positieve invloed heeft op het leergedrag. 
 
Door de praktische tips en vaardigheden die tijdens de workshop worden opgedaan, trainen de deelnemers zich in het op verschillende manieren praten en luisteren naar kinderen. Hierdoor kan er beter op kinderen worden aangesloten en wordt de omgang leuker en gemakkelijker. 
 
De workshop vindt 23 april om 20.00 uur plaats te Limmen. Deelname is gratis, aanmelden kan via info@kleurenorkest.nl 
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Basisonderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57
    • Basisonderwijs

    Nieuwe cao primair onderwijs 2025-2027 officieel vastgesteld

    12 december 2025 om 15:29

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant