13 februari 2017 om 14:20
< 1 min lezen

Omroepen vragen basisschoolleraren ervaringen te delen over werkdruk

De NOS en verschillende regionale omroepen willen weten of de werkdruk van leraren in het basisonderwijs nou echt zo hoog is of dat het allemaal wat overdreven is. Daarom doen zij vandaag een oproep aan alle medewerkers in het basisonderwijs om hun ervaringen te delen. Dit melden de omroepen.

In de media duiken de laatste maanden veelvuldig beelden op van plofklassen, een eindeloze administratie en een stapel nakijkwerk die de leerkracht stelselmatig ’s avonds na werktijd nog moet afronden. Het thema staat al jaren hoog op de politieke agenda en ook tijdens de verkiezingen zal het onderwerp regelmatig voorbij komen. 
 
De omroepen willen graag weten hoe het zit met de werkdruk van leerkrachten op de basisschool. Daarvoor willen zij in contact komen met basisschoolleraren. Via dit contactformulier kunnen leerkrachten zich aanmelden. Daarna wordt een vragenlijst gestuurd.  
 
Door: Redactie Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Wateringen heeft 58 leerlingen in één klaslokaal

    Vandaag om 10:20
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    Gisteren om 14:59

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant