2 juni 2014 om 13:32
< 1 min lezen

Gerrit Zalm 5 juni te gast bij discussieplatform UvA

Het discussieplatform Room for Discussion van de Universiteit van Amsterdam ontvangt 5 juni Gerrit Zalm als gast. De oud-minister van Financiën en CEO van ABN AMRO zal geïnterviewd worden door studenten van de faculteit Economie en Bedrijfskunde. 

De economiestudenten zullen Zalm vragen of het hem gelukt is de ABN AMRO bank weer uit het slop te trekken. In 2007 besloot de overheid de bank te nationaliseren nadat de bank er door overnames slecht voor was komen te staan. Ook toeschouwers uit de zaal mogen vragen stellen aan de oud-minister.

Room for Discussion is een wekelijks interviewprogramma voor en door studenten van de faculteit. In een huiselijke setting interviewen studenten voor een groot publiek spraakmakende wetenschappers, politici, zakenmensen en opinieleiders. De discussieavonden zijn voor iedereen toegankelijk.

Het debat vindt plaats in de Amsterdamse Academische Club aan de Oudezijds Achterburgwal 235 op donderdag 5 juni om 12.30 uur.
 
© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van cursussen
    • Cursussen

    Horecaondernemers investeren in huidige medewerkers met online bijscholing

    4 december 2025 om 15:19
    • Cursussen

    Tijdens politiecontrole van rijscholen vijf mensen positief getest op THC

    3 december 2025 om 11:45

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant