30 maart 2016 om 13:06
< 1 min lezen

Docenten gezocht voor standaardbepalingen DTT

Bij de adaptieve afname van de diagnostische tussentijdse toets (DTT) in februari 2017 wordt voor elke leerling een diagnose gesteld voor schrijfvaardigheid Nederlands, schrijfvaardigheid Engels en wiskunde. Daarvoor moeten er voor de vijf leerniveaus bepaald worden in welke beheerscategorie de leerling valt: onder, op of boven niveau. Dat meldt Dienst Uitvoering Onderwijs.

De standaardbepalingen zullen samen met docenten plaatsvinden om de grenzen tussen de beheerscategorieën goed te kunnen plaatsen. De docenten krijgen een aantal opgaven voorgelegd. Voor elk van de opgaven dienen de docenten aan te geven welk beheersniveau erbij past.

Voor deze standaardbepalingen is het College voor Toetsen en Examens (CvTE) op zoek naar docenten die lesgeven aan het eind van de onderbouw voortgezet onderwijs in de vakken Nederlands, Engels en/of wiskunde. Deelname aan de standaardbepaling neemt anderhalve dag in beslag, plus een halve dag voorbereiding. De deelnemers ontvangen een vergoeding van 300 euro, plus reiskostenvergoeding. Tot en met vrijdag 15 april 2016 kunnen docenten zich hier aanmelden voor deelname.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van docenten
    • Docenten

    OM eist zeven jaar cel voor ontuchtplegende docent Olav A.

    Vandaag om 15:01
    • Docenten

    Leraren krijgen via nieuwe website meer kansen voor ontwikkeling

    Vandaag om 11:06

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant