21 augustus 2013 om 17:17
< 1 min lezen

Congres ‘Managing your Talents’ verbindt wetenschap en podiumkunsten

Het internationale congres 'Managing your Talents', dat plaatsvindt op donderdag 29 en vrijdag 30 augustus, brengt wetenschap en podiumkunsten samen. Het markeert een nieuwe samenwerking tussen de Universiteit van Amsterdam (UvA), de Amsterdamse Hogeschool voor de Kunsten (AHK) en de Vrije Universiteit Amsterdam (VU).

De drie instellingen verkennen tijdens het congres hoe zij hun hun kennis – van de artistieke disciplines en op het terrein van de pedagogische, biomedische, psychologische en cognitiewetenschap – kunnen bundelen om zo tot een gemeenschappelijke onderzoeksagenda te komen.
Het programma is opgebouwd rond vier thema’s: talent, oefenen, excelleren en (over)belasting. Keynote-sprekers zijn Daniel Levitin, hoogleraar Neuropsychologie aan McGill University (Montréal, en Henkjan Honing, hoogleraar  Cognitieve en computationele muziekwetenschap aan de UvA.
‘Managing your Talents – Interdisciplinary Research on the Performing Arts’ is bedoeld voor (in)direct betrokkenen bij het kunstvakonderwijs en wetenschappers die zich bezighouden met de podiumkunsten.
Het congres vindt plaats aan het Conservatorium van Amsterdam, Oosterdokskade 151, Amsterdam.

© Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van universiteit
    • HBO

    Kunsthogeschool ArtEZ krijgt mogelijk een locatie in de Zwolse Spoorzone

    Gisteren om 11:50
    • HBO

    Fontys Hogeschool heeft steeds meer hybride docenten in dienst

    Gisteren om 10:19

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant