1 augustus 2012 om 14:59
< 1 min lezen

Eerste geslaagden opleiding Luchtvaartdienstverlener

LELYSTAD - Acht studenten van ROC Flevoland hebben in juli als eersten de mbo-opleiding Luchtvaartdienstverlener afgerond. Deze opleiding ging op Luchthaven Lelystad in 2009 van start. Dat meldt de website van ROC Flevoland.

De geslaagde studenten moesten voor hun diploma diverse proeven van bekwaamheid afleggen. Eerder deden ze die bij de KLM. Hun laatste beproeving vond plaats in een Boeing 747 bij Aviodrome. De toekomstige stewardessen en stewards bootsten het hele vluchtproces na. Van de boarding en de veiligheidsinstructie tot het uitserveren van maaltijden.

De driejarige mbo-opleiding (niveau 4) Luchtvaartdienstverlener is ontwikkeld in samenwerking met Luchthaven Lelystad, Schiphol College, ROC van Amsterdam en Aviodrome. Wekelijks wordt voor de colleges één dag gebruikgemaakt van de faciliteiten van Lelystad Airport en Aviodrome.

 

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van mbo
    • MBO

    Kerstvakantie van start! Scholen in heel Nederland twee weken dicht 

    Gisteren om 15:15
    • MBO

    Lerarentekort daalt wel, maar vooral in de Randstad is er nog een groot probleem

    Gisteren om 12:28

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant