2 december 2014 om 13:18
< 1 min lezen

Nuffic fuseert met Europees Platform

Vanaf 1 januari 2015 gaan het Europees Platform en de Nuffic samen verder. EP-Nuffic wordt de nieuwe organisatie die de gehele onderwijskolom in Nederland ondersteunt en adviseert op het gebied van internationalisering. Dit meldt de Nuffic. 

Internationaal contact wordt steeds vanzelfsprekender en belangrijker. Het Europees Platform en de Nuffic willen met de nieuwe organisatie dan ook meer zijn dan een optelsom van de twee bestaande stichtingen. 
 
Freddy Weima, algemeen directeur Nuffic: “De mogelijkheden om vorm te geven aan internationaliseringsambities zijn bijna onbegrensd. Onderwijs-, onderzoeks- en kennisinstellingen, leerlingen, studenten, docenten, kenniswerkers en alle daarbij betrokken organisaties profiteren hiervan. Wat dat betreft is het samengaan van de beide stichtingen ook heel logisch: de leerlingen die nu uitwisselen zijn de internationale studenten van de toekomst.”
 
Met het hoofdkantoor in Den Haag en elf kantoren wereldwijd, werkt de nieuwe organisatie aan een wereld waarin iedereen profiteert van internationalisering. Leerlingen, studenten en docenten verrijken hun kennis en ervaring door internationale contacten. Landen en instellingen worden gesteund via kennisuitwisseling en de Nederlandse economie en samenleving profiteren substantieel van de grensoverschrijdende activiteiten. Zo is EP-Nuffic het nieuwe huis van internationalisering voor het onderwijs in Nederland.
 
©Nationale Onderwijsgids

Relevante artikelen

Alles van hbo
    • Docenten

    ECIO publiceert De Staat van Inclusief Onderwijs 2025

    Vandaag om 13:34
    • Docenten

    Onderwijsassistent uit Helmond krijgt 15 jaar cel en tbs voor kindermisbruik

    Vandaag om 13:09

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant