16 maart 2016 om 10:26
< 1 min lezen

Leraren kunnen voor 1 april aanvraag indienen voor Rotterdamse Lerarenbeurs

Rotterdam wil de beste leraren voor de klas. Daarom is er voor Rotterdamse leraren die zich verder willen ontwikkelen vanaf dit jaar een speciale Rotterdamse Lerarenbeurs. Deze beurs is bedoeld om een opleiding of cursus te kunnen volgen, of bijvoorbeeld voor een stage of persoonlijke coaching. De aanvraag staat open voor alle leraren op Rotterdamse scholen met een lesbevoegdheid in het basisonderwijs en voortgezet onderwijs. Ook pedagogisch medewerkers in de Rotterdamse VVE (voor- en vroegschoolse educatie) kunnen de beurs aanvragen. 

Wat
Rotterdamse leraren kunnen een beurs aanvragen voor professionaliseringsactiviteiten die zij willlen gaan doen en die bijdragen aan hun kwaliteit als leraar. Dat kan een studie, leergang, cursus of training zijn maar ook bijvoorbeeld een stage of coachingstraject. Ook kunnen ook groepen leraren een beurs aanvragen. Bijvoorbeeld voor het starten van een onderzoeksproject in of boven school met meerdere leraren of voor het vormen van een professionele leergemeenschap (peer-feedback). De beurs is bedoeld als aanvulling op wat het schoolbestuur al in de professionalisering van leraren investeert.

Hoeveel 
De beurs is maximaal € 2.000. Ook eventuele vervangingskosten kunnen uit dit bedrag worden bekostigd. Aanvragen voor activiteiten die de school of het bestuur organiseert, vallen niet onder deze beurs. Aanvragen van groepen leraren bedragen maximaal het meervoudige van € 2.000 per leraar, tot een maximum van € 10.000 per groepsaanvraag.

Aanvragen
Rotterdamse leraren kunnen hun beurs voor 2016 voor 1 april aanvragen bij de gemeente Rotterdam. De voorwaarden en het aanmeldformulier zijn te vinden op de website www. onderwijsbeleid010.nl/leraren-cao

(Dit is een advertorial)

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Ook tijdens schooljaar 2024/2025 toename te zien in aantal veiligheidsincidenten

    Gisteren om 10:44
    • Basisonderwijs

    Doorstroomtoets van Cito vaakst gekozen door basisscholen

    17 december 2025 om 11:19

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant