In de Van Nelle Fabriek zijn zestig dino's ondergebracht tijdens World of Dinos
10 juli 2023 om 13:38
< 1 min lezen

In de Van Nelle Fabriek zijn zestig dino’s ondergebracht tijdens World of Dinos

Dino-attractie World of Dinos is terug naar Nederland. Tijdens de zomervakantie kan men terecht in de Van Nelle Fabriek in Rotterdam. Vanaf zaterdag 8 juli tot en met zondag 27 augustus zijn daar levensgrote dinosaurussen te zien. Dat meldt Looopings.

De Rotterdamse Van Nelle Fabriek werd vroeger gebruikt voor tabak en koffie, maar tegenwoordig is de fabriek een evenementenlocatie. De totale oppervlakte bedraagt 6500 vierkante meter.

Activiteiten voor kinderen 

Ruim zestig dino-animatronics zijn te zien tijdens World of Dinos. Voor kinderen zijn er verschillende activiteiten, zo kunnen ze onder andere een speurtocht doen. 

Kosten

Reguliere tickets zijn online verkrijgbaar en kosten 21,50 euro. Kinderen in de leeftijd van 3 tot en met 11 jaar kosten 19.50 euro. De afgelopen jaren was World of Dinos als te zien in onder andere Utrecht, Eindhoven, Amsterdam en Den Haag. 

Door: Nationale Onderwijsgids / Femke van Arendonk 

Relevante artikelen

Alles van basisonderwijs
    • Basisonderwijs

    Basisschool in Wateringen heeft 58 leerlingen in één klaslokaal

    Vandaag om 10:20
    • Basisonderwijs

    Vrije scholen winnen aan populariteit in Nederland

    Gisteren om 14:59

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant