24 januari 2013 om 14:21
< 1 min lezen

Minister Schippers leest voor op De Piramide

DEN HAAG - Gisteren zijn de Nationale Voorleesdagen van start gegaan. Tijdens het Nationale Voorleesontbijt lazen enkele bekende Nederlanders voor op kinderdagverblijven en basisscholen. Minister Edith Schippers las 's ochtends voor op De Piramide, een school voor (voortgezet) speciaal onderwijs in Den Haag. Dat meldt Rijksoverheid.nl.

Leerlingen van groep 7 en 8 van De Piramide hadden de stoute schoenen aangetrokken en de minister een brief gestuurd. Dat Schippers hun uitnodiging echt zou accepteren, hadden ze niet verwacht.

Schippers heeft de leerlingen gisteren voorgelezen uit Kampioen van Corien Oranje. Dat boek gaat over een 11-jarig jongetje dat zijn been verliest, maar nu een van de beste zwemmers van ons land is. Daarna mochten de leerlingen de minister allerhande vragen stellen.

De Nationale Voorleesdagen duren tot en met 2 februari.

© Nationale Onderwijsgids / Richard Heeres

Relevante artikelen

Alles van speciaal onderwijs
    • Speciaal Onderwijs

    ECIO publiceert De Staat van Inclusief Onderwijs 2025

    Gisteren om 13:34
    • Speciaal Onderwijs

    Limburgse kinderen vaker ongeoorloofd op vakantie onder schooltijd dan vijf jaar geleden

    12 december 2025 om 15:57

Aankomende evenementen

07 Jan
Informatieavond (ouders) Van Lodenstein College
  • Gelderland
08 Jan
Open dag voor de leerlingen (komst met de basisscholen) Van Lodenstein College
  • Gelderland
09 Jan
Open avond en open dag Katholieke Scholengroep Etten-Leur
  • Noord-Brabant