Chalk Hill School

NEWTOWN - De kinderen en leraren die de schietpartij op de basisschool Sandy Hook in Newtown overleefden, zullen vandaag weer terugkeren naar school. Dat meldt de Telegraaf.

Ze gaan daarvoor naar een nieuw gebouw, de gerenoveerde middelbare school Chalk Hill. De leraren hadden gisteren al de eerste lesdag voorbereid en ouders en kinderen kregen een rondleiding door het nieuwe gebouw. Om het gevoel van veiligheid bij kinderen en ouders te vergroten, is vanaf nu op elke school in de stad een agent aanwezig. Ook kunnen ouders vandaag de hele dag bij hun kinderen in de klas blijven.

Inmiddels drie weken geleden schoot Adam Lanza, nadat hij zijn moeder om had gebracht, op de school Sandy Hook 20 kinderen en zes volwassenen dood. Na de schietpartij pleegde hij zelfmoord.

© Nationale Onderwijsgids / Ype van Woersem