Normal_muis_internet_computer

De bibliotheek in Doetinchem start een cursus voor mensen die niet goed weten om te gaan met het internet. Tegenwoordig gaan er veel overheidszaken via het internet en daarom wordt het steeds belangrijker om wegwijs te worden op het web. Dat meldt de Gelderlander. 

De cursus is bedoeld voor mensen die geen tot weinig ervaring hebben met het internet. Tijdens de workshop wordt onder andere aandacht besteed aan zoekmachines, e-mailen, downloaden en websites bekijken. Deelnemers kunnen in totaal tien lessen volgen.

Dat alles steeds meer digitaal gaat, blijkt wel uit het plan van de Belastingdienst die de blauwe envelop stapsgewijs wil laten verdwijnen. De communicatie met de overheid en de gemeente zou alleen nog digitaal gaan. Dit leidde tot enige onrust in de samenleving, want binnen enkele weken na oprichting van het Meldpunt 'Dag blauwe envelop' kwamen al 3.500 meldingen binnen.

De cursus in de Doetinchemse bibliotheek kost dertig euro. Aanmelden kan via 0314-333445. 

© Nationale Onderwijsgids