![Normal_logo-nhl](/uploads/article/article_image/11926/normal_logo-nhl.jpg)
LEEUWARDEN – De Noordelijke Hogeschool Leeuwarden (NHL) komt studenten die nog geen keuze hebben gemaakt tegemoet met een ‘Last Minute-Voorlichting’ voor zowel de voltijd- als deeltijdopleidingen.
De juiste opleiding kiezen is niet eenvoudig: het aanbod is groot, de keuze enorm. Aanstaande donderdag kunnen studiekiezers tussen 15.00 en 17.00 uur terecht op NHL Hogeschool voor informatie over de voltijdopleidingen en zich ter plekke inschrijven.
Tijdens deze Last Minute-Voorlichting kunnen zij een gesprek voeren met een studiekeuzeadviseur of een studiekeuzetest doen en informatie inwinnen bij andere voorlichters en studenten van de opleiding die ze op het oog hebben.
De juiste studie kiezen wordt steeds belangrijker. Maatregelen als de langstudeerboete en het mogelijk hogere instellingsgeld kunnen ervoor zorgen dat switchen van studie of een ‘verkeerde’ keuze maken, leiden tot hogere kosten. NHL Hogeschool wil studiekiezers zoveel mogelijk ondersteunen in hun keuzeproces.
© Nationale Onderwijsgids / Martijn van Noppen